Kontakt

Odezwij się do mnie w nurtujących Cię sprawach marketingowych. Znajdziemy rozwiązanie sprzyjające wzrostowi Twojej sprzedaży!

Chcesz poprawić wyniki swojego biznesu?

Opowiedz mi o tym z czym się mierzysz i w jakiej sytuacji znajduje się Twój biznes. Zamów niezobowiązującą rozmowę a umówimy się na 20 minutową bezpłatną konsultację podczas której poznam lepiej Twój biznes i przedstawię Ci konkretne możliwości marketingowego wsparcia dopasowane do Twoich potrzeb i celów biznesowych.

Wymagane*
Wymagane*

Administratorem Twoich danych, które wpisujesz jest ADSskaler NIP 7123159517, REGON 060463791. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi zapytania oraz w ramach Twojej dobrowolnej zgody w celu przedstawienia ofert. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, wycofania zgody, sprostowania, usunięcia danych, jak również skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności. Zobacz więcej

Szybkie odpowiedzi

Zapoznam się z Twoją wiadomością i odezwę się do Ciebie by porozmawiać o rozwoju Twojego marketingu. Formularz jest niezobowiązujący zatem bez obaw 🙂 Umówimy się na bezpłatną 20 minutową rozmowę na temat rozwoju Twojego biznesu.

Dla przedsiębiorców, którzy chcą skalować sprzedaż – od młodych biznesów po te, które działają od lat ale mają problem z wyjściem poza daną skalę sprzedaży.

Współpracę rozpoczynamy od podpisania umowy. Na początku procesu poznaję Twoją markę, jej problemy oraz aktualne możliwości Twojego biznesu. Dopasowujemy strategię i działania do sytuacji w jakiej się znajdujesz. Twoja sprzedaż musi się rozwijać natomiast musi to być realny cel.

Tak, ponieważ jakby nie patrzeć to Twoja marka 🙂 Odciążam swoich klientów z wielu tematów natomiast to Ty znasz swoją markę i swój biznes najlepiej. Wiele procesów zależy też wyłącznie od Ciebie – np. obsługa klienta.

Pewnie, że pomogę! Zrobimy to tak, że będziesz rozumieć o czym rozmawiamy, jakie są możliwości i jaką drogę obierzemy by realizować Twój cel. Staram się mówić prostym językiem by mój klient nie musiał studiować marketingowych książek by rozumieć o co mi chodzi.

Wiem, że możesz do mnie trafić po przejściach z różnymi współpracami. Powodów nieudanych współprac mogło być mnóstwo natomiast teraz nie o tym. Nie będę opowiadać Ci bajek o tym jak zostaniesz milionerem w tydzień. Nie będę mówić Ci, że musisz podjąć wszystkie działania świata i wydać krocie by osiągnąć sprzedaż. Zamiast tego obiecuję Ci transparentność i zaangażowanie w projekt. Będę przedstawiać Ci realne cele i fakty. Wkładam w projekty całe marketingowe serducho i doświadczenie, które razem owocują długoterminowymi współpracami. Skaluje biznesy moich klientów ponieważ traktuję je jak swoje własne.

Odezwij się by skalować swoją sprzedaż

Napisz do mnie i umów bezpłatną kilkunastominutową konsultację.

Napisz e-mail

www@adsskaler.pl

Many Major
Companies Trust Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.